O nas Aktualności Linki Kontakt
>> Co robimy   >> Doradztwo finansowe
   >   Doradztwo finansowe

  Doradztwo finansowe

Trinity Management to przede wszystkim zespół wysoce doświadczonych ekspertów w dziedzinie inżynierii finansowej. Od powstania firmy służymy naszą wiedzą z różnych dziedzin obrotu gospodarczego.


Obecnie oferujemy w szczególności następujące usługi:

Fuzje i przejęcia

Doradzamy kupującym i sprzedającym przy wyborze najdogodniejszej ścieżki realizacji transakcji, wycenie przedsiębiorstwa, jak też w znalezieniu inwestora dla przedsiębiorstwa. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawniczymi w Polsce i doradcami podatkowymi przy konstruowaniu najkorzystniejszych struktur planowanej transakcji.

Project Finance

Doradzamy przedsiębiorstwom jak sfinansować nowy projekt inwestycyjny wykorzystując do tego metody project finance, tj. średnio- i długoterminowego finansowania szczegółowo określonych przedsięwzięć inwestycyjnych. Doradzamy przy przygotowaniu tego rodzaju projektów, sporządzeniu długoterminowych projekcji finansowych określających dokładnie przyszłe przepływy finansowe, a następnie przy wyborze instytucji finansujących dany projekt.

Transakcje wykupów menadżerskich

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie doradzaliśmy kadrom menadżerskim w procesach wykupów zarządzanych przez nich przedsiębiorstw, w tym menadżerom zarządzającym spółkami portfelowymi wchodzącymi w skład portfeli inwestycyjnych funduszy zarządzanych przez Trinity Management.

Strategiczne doradztwo przy wprowadzaniu na rynek giełdowy

Przygotowujemy spółki do wprowadzenia na rynek giełdowy, doradzając im przy strukturyzacji transakcji i optymalizacji procesu wejścia na giełdę.